Çözümler

Retmes, işletmelerin ihtiyaçlarına hizmet etmek için dört ayrı çözüm paketi sunuyor. Tek bir üretim bandının izlenmesinden, bütün fabrikanın uçtan uca yönetimine kadar her türlü ihtiyaca uyum sağlayabilecek ölçeklenebilirliktedir.

Üretim İzleme Sistemi

Retmes MMS, üretim için önem arz eden tüm faktörlerin izlenmesini sağlayan yazılımdır. Fabrikaların PLC verilerinin ve enerji kullanımlarının raporlanmasını, kontrol edilmesini ve gerçek zamanlı izlenmesini sağlar.
Devamı

Enerji Yönetim Sistemi

Günümüzün rekabetçi üretim şartlarında enerji tasarrufu ve çevreye duyarlılık hayati rol oynamaktadır. Fabrikalarınızdaki enerji sistemini uçtan uca kontrol edebileceğiniz Retmes PMS, sisteminizdeki kayıpları ölçerek enerji sisteminizi iyileştirmenize yardımcı olur, enerji verimliliğini arttırır ve enerji maliyetinizi azaltır.
Devamı

Toplam Ekipman Verimliliği

"Optimum üretim için zamanınızı ne kadar etkili kullanıyorsunuz?" sorusunun cevabıdır. OEE, üretim süreçlerinizin (makineler, üretim ve montaj hatları gibi) etkinliğini gözleyebileceğiniz ve geliştirebileceğiniz en iyi ölçüm metodudur. OEE, Total Productive Maintenance (Toplam Verimli Bakım) ve Lean Manufacturing (Yalın Üretim) için anahtar veri olarak kullanılabilir.
Devamı

Manufacturing IQ

Endüstri 4.0 ile birlikte terimleşen "Karanlık Fabrika” modelinin ihtiyaç duyabileceği yönetim ve kontrol modüllerine sahiptir. Özelleştirilmiş yapay zeka algoritmaları ve doğruya en yakın tahmin prensibi üzerine kurulu olan Machine Learning modülüyle Retmes mIQ, diğer çözüm paketlerinden ayrılıyor.
Devamı
Sensör ve Kontrol Sistemleri
Veri Toplama Servisleri
Tarihsel Veri Depolama Servisleri
Ekipman Yönetimi ve OEE
Enerji Yönetimi
Kullanıcı Yönetimi
Tüketim Yönetimi
İş Emri Yönetimi
İş Emri Planlaması
Reçete Yönetimi
Bildirim Yönetimi
Kalite Yönetimi
Bakım ve Servis Yönetimi
Görev Yönetimi
İstatistiksel Proses Kontrolü
Proses Analizi
Proses Optimizasyonun
Makine Öğrenimi
Gerçek Zamanlı İzleme
Raporlama Servisleri
Veri Analizi
Mobil Uygulama
Web Uygulamaları
Rest API
Entegrasyon Servisleri
Çözümler - Retmes | Manifacturing Intelligence - Makine Öğrenmesi ve Akıllı Fabrikalar
Retmes yazılım çözümleri ile fabrikalarınızı uçtan uca izleyebilir ve yönetebilirsiniz, böylece maliyetlerinizi kontrol altında tutabilirsiniz.
cozumler-makine-ogrenmesi-dijital-donusum-akilli-fabrikalar-endustri-4-0-buyuk-veri-yapay-zeka-nesneleri-interneti